2215 Sokak No:6 Bağcılar/İstanbul
E-mail: hsertdemirli@sudeposubakim.com
7 Gün 24 Saat Su Deposu Bakım Servisi
Bizi Takip Edin
Hakkımızda

Yurt İçi ve Yurt Dışı 15 Yılı Aşkın Tecrübemiz İle

Yurt içinde ve yurt dışında 15 yılı aşkın tecrübemiz ile su deposu tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Hizmete başladığımız günden bu yana, su deposu bakım ve temizliğinde uzmanlaşan firmamız, büyük bir titizlikle %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak sizlere hizmet vermektedir. Hızlı, sonuç odaklı ve en iyi fiyatlamalar ile profesyonel su deposu temizliği ve bakım hizmeti sağlamaktayız.

Su Deposu Bakım ve Temizlik Hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını, kaliteli ve Sağlıklı temiz bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bakım hizmetlerinin yanı sıra Temizlik, Tamir, Kaplama, Montaj ve Pazarlama ( Depo Satış  ) hizmeti sektöründe de kalitemize yeni değerler katıyoruz. Başarılı ve sağlıklı hizmet sürecinin temelinde “EĞİTİM” olgusunun yer aldığını öngören şirketimiz, konusunda uzman ekibimiz tarafından yetiştirilmiş kalifiye personellerimiz ve konusunda başarılarını ispat etmiş ekibimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza Su deposu bakım ve temizlik hizmetlerinde ihtiyaçlarınıza uygun çözüm önerileriler sunmaktadır.

Temel ilkelerimiz Sağlam ve sizlere sağlıklı uzun sürelerde kullanabileceğiniz Su depoları bakım ve temizliği, iş disiplini, iş ahlakı ile hizmet sunarak kalitemizi benzersiz kılmayı hedefliyoruz. Hizmet sektöründe uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ile A.V.M, endüstriyel tesis, lojistik, sitelerin Su Depolarının Bakımı ve Temizliği konularında faaliyet göstermekteyiz.

Neden Biz?
Neden Biz?
Her Hizmette Kaliteyi Sizlere Garanti Ediyoruz

Firmamızın ilk önceliği, müşterilerimizin, yapacağımız işten sonra %100 memnun kalmasıdır. Bu nedenle sizlere üstün müşteri hizmeti sunmak için her gün daha fazla çalışıyoruz.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Uygun Fiyat Politikası
  • Zamanında Servis Hizmeti
  • Dürüst ve Güvenilir Hizmet
  • Uygun Fiyat Teklifi
  • Temiz İşçilik
  • Zamanında İş Bitirme
  • Garantili İşçilik
Üyelikler ve Sertifikalarımız
Sertifikalarımız
Bir çok müşteri, iş vereceği ustanın, işin ehli ve kalifiye mi olduğuna bakmak ister.