2215 Sokak No:6 Bağcılar/İstanbul
E-mail: hsertdemirli@sudeposubakim.com
7 Gün 24 Saat Su Deposu Bakım Servisi
Bizi Takip Edin
Sorular
Bilmekte Fayda Var
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından firmamıza
sıkça sorulan soruları bir başlık halinde toparlamak istedik.
Su deposu kapasitesi nasıl belirlenir?
Su deposu kapasitesinde esas olan ihtiyacınız doğrultusunda tespit etmektir. Ayrıca binaların kullanım suyu ve yangın suyu depolarının kapasiteleri projeye göre farklılıklar gösterebiliyor. İhtiyacınızı tarafımıza iletmeniz durumunda gerekli detaylı bilgiyi sizlere sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Deponun üzerine yük konulabilir mi?
Deponun üzerine herhangi bir yük konulmamasını tavsiye ediyoruz. Çünkü depoların dizayn şekilleri bu duruma aykırıdır.
Depo kurulacak zemin nasıl olmalıdır?
Depo kurulacak alanın, depo ölçülerine uygun olması gerekir. Ortam havalandırması yapılmış, zeminin pürüzsüz, taşma ve kaçak durumlar göz önünde bulundurularak, su giderleri mutlaka yapılması gereklidir.
Depo zemini fayans olabilir mi?
Su deposunun zemini, depo doluyken asgari şartlar karşılayacak yapıda olması gerekir. Depo konulacak zeminin sağlam, meyilsiz olması şarttır. Ayrıca depo zeminin hava alması için plastik kaide kullanılması tavsiyemizdir.
Modüler su deposu nedir?
Modüler su deposu, paslanmaz çelik, galvaniz ve fırın boyalı malzemeler kullanarak üretilmiş su deposudur. Eski su depolarına göre daha çok avantaj sağlar. Ayrıca modüler su depoları, montajı ve demontajı bakımından daha kullanışlıdır.
Su deposunun yosun tutmaması için ne yapılabilir?
Su deposunun yosun tutmaması için kaliteli yalıtım ve iyi malzeme kullanıldığında bu problem ortalarda uzun süre gözükmeyecektir.
Plastik su deposu fiyatları nedir?
Plastik su deposu fiyatları, boyutlarına yani kare, yatay, dikey seçeneklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Su deposu temizliği nasıl yapılır?
Su deposu temizliğinde, depodaki su tamamen boşaltılır. Önce kaba, sonra kimyasal ardından da ince temizliği yapılarak durulanır. Durulama öncesi dezenfeksiyon uygulanır.
Sorunuz ?
Sizde Sorun!
Sizlerin de su deposu tamiri, montajı, bakımı, kaplaması veya su deposu satışı ile sormak istediğiniz sorular var ise aşağıdaki formdan bizlere soru sorabilirsiniz.